Архів за рік 2012

28.12.2012 Плануючи із науковцями та екологічною громадськістю краю природоохоронні заходи, насамперед звертаємо увагу на вразливі місця, або ті, які найбільше піддалися антропогенному впливу

nedilya   

Наступний 2013 рік в Україні оголошено роком фізичного здоров’я та екології. Насаперед це означає, що основна увага буде приділена сприянню громадським організаціям та екологічним рухам, організації спільних заходів влади, бізнесу та громадськості щодо покращення стану довкілля. На наступний рік чимало екологічних форумів заплановано провести під патронатом Президента України тощо. Отже спробуємо проаналізувати із якими надбаннями  наша область вступає у прийдешній рік екології. Вивчивши Закарпатську частину національної доповіді з охорони навколишнього природного середовища за минулий рік стає зрозумілим, що завдань перед екологами було поставлено чимало. Які напрацювання вдалося здійснити і які плани на майбутнє, ми спитали у начальника держуправління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Андрія Погорєлова.

 Детальніше »

21.12.2012 Андрій Погорєлов: «Ми повинні зберегти Ужгород з усіма «родзинками», що роблять його неповторним»

pogorelov   

Ось і добігає кінця ще один рік роботи Ужгородської міської ради VІ скликання. На черзі – формування бюджету міста на 2013 рік. Нещодавно ж депутати ухвалили програму соціально-економічного розвитку міста. Чи вдалося зробити все заплановане у 2012 році? Які напрацювання у депутатського корпусу на рік наступний? Про це запитуємо у голови депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та екології Ужгородської міської ради Андрія Погорєлова.

–     Андрію Вікторовичу, що зроблено за рік у сфері ужгородського ЖКГ?

–     Для покращення роботи окремих галузей комунального господарства міста затверджено низку програм, виконання яких, переконаний, дасть позитивний і відчутний для ужгородців результат. Зокрема, програмою «Питна вода міста Ужгорода на 2012–2020 роки» передбачено капітальний ремонт і реконструкцію об’єктів водопостачання та водовідведення міста, удосконалення і збільшення потужностей каналізаційно-очисних споруд міста, які вже зношені й застарілі.  Детальніше »

20.12.2012 Сквер Масарика в Ужгороді отримав свій головний документ

skver   

Відповідним наказом Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області затверджено Положення про парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Сквер Т.Масарика» у м. Ужгород. Відтепер парк-пам’ятка входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання. За словами начальника держуправління Андрія Погорєлова, наступним кроком стане встановлення в натурі меж парку-пам’ятки, оформлення відповідними знаками, інформаційними матеріалами, відображення їх у землевпорядній документації тощо. «Утримання та реконструкція парку-пам’ятки проводитиметься відповідно до проектів, які розроблятимуть спеціалізовані наукові та проектні установи і затверджуватимуться Ужгородською міською радою за погодженням держуправління», – зазначив головний еколог області.

 Детальніше »

03.12.2012 У 2013 році розпочнеться реалізація Регіонального плану дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки

IMG_7234nnn   

Нині начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Андрій Погорєлов зустрівся з радіожурналістами ОДТРК «Тиса ФМ». Журналістів цікавили питання щодо заходів Регіонального плану дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки:

–       Андрію Вікторовичу, днями розпорядженням голови облдержадміністрації затверджений регіональний план дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки. Кілька слів про завдання, цілі та фінансування заходів…

 Детальніше »

29.11.12 Затверджений регіональний план дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки

kolochava   

Регіональний план дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки було розроблено Держуправлінням ОНПС в Закарпатській області на основі Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки, враховуючи цілі Стратегії державної екологічної політики України на період до 2020 року та пропозиції управлінь облдержадамінстрації, громадських організацій природоохоронного спрямування та природоохоронних установ краю. Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області організовуватиме та забезпечуватиме контроль за його виконанням.  Детальніше »