Досягнення Андрія Погорєлова

У 2001 році — за високий професіоналізм  оголошено подяку Секретаря Ради Національної безпеки і оборони України.

У 2006 році відзначений цінним подарунком Мінприроди України.

У 2009 році – відзначений Почесною грамотою Мінприроди України та Почесною грамотою Закарпатської обласної ради.

 

Основні досягнення на посаді начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області:

 

-  За рейтинговим показником розвитку природно-заповідної справи Закарпатська область займає одне з провідних місць в Україні. На сьогодні площа природно-заповідного фонду в Закарпатті збільшилася майже вдвічі і становить 13,8 відсотка до загальної площі області, що відповідає загальноєвропейським вимогам. Одними з найбільших здобутків останніх років – це створення Регіонального ландшафтного парку ,,Притисянський”, Національного природного парку “Зачарований край”, регіонального ландшафтного парку ,,Синяк”, лісового заказника місцевого значення ,,Темнатик”, лісового заказника «Тополина», а також затверджено екологічну схему екомережі в Закарпатській області.

- В 2010 році вдалося вирішити питання вивезення на утилізацію в Польшу суміші небезпечних речовин «Премікс», якої згідно з актом міжвідомчої комісії Мінприроди України, на території м.Берегово та Берегівського району було розміщено 1,3 тис. тонн.

- Протягом 2007-2011рр. за межі України на знешкодження було вивезено 480,471 тонн непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР).

- 11 квітня 2011 року в м.Ужгород Закарпатською обласною державною адміністрацією спільно з Мінприроди України, МЗС України, Держводгоспом організована зустріч Міністрів довкілля п’яти країн басейну р. Тиса: Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, України та Європейської Комісії. У ході зустрічі, зокрема, було укладено Тисянський меморандум щодо захисту та сталого господарювання в басейні р. Тиса, який не лише сприятиме наближенню України до норм і стандартів захисту довкілля в Європі, але є однією з умов вступу нашої держави до ЄС.

Залишити коментар